Trofeo Alfasud Book

ITALY

1.
Romano Raffaele
Romano Raffaele
2.
Berruto Franco
Berruto Franco
3.
Acasbo Furio
 
4.
Bertolini Mario
Bertolini Mario
5.
Rondinelli Ignazio
 
6.
Bigazzi Aldo
Bigazzi Aldo
7.
Galli Paolo
Galli Paolo
8.
Rinaldo Drovandi
Rinaldo Drovandi
9.
Gragnoli Francesco
 
10.
Del Carlo Mario
 
11.
Rocchi Franco
 
12.
Onori Marco
 
14.
Franceschini Enzo
 
15.
Righi Renato
Righi Renato
16.
Presenzini Ramuccio
Presenzini Ramuccio
18.
Truci Fabio
Truci Fabio
19.
Delli Guanti Francesco
Delli Guanti Francesco
20.
Niccolini Filippo
Niccolini Filippo
21.
Gonnelli Emilio
Gonnelli Emilio
22.
Fregnan Roberto
Fregnan Roberto
23.
Bicicchi Claudio
 
24.
Aquilini Pier Luigi
Aquilini Pier Luigi
25.
Tamburini Miro
Tamburini Miro
26.
Elise Riccardo
Elise Riccardo
28.
Mura Mario
Mura Mario
29.
Cocchi Sergio / Neri
Cocchi Sergio / Neri
30.
Larini Flavio
Larini Flavio
31.
Lambertini Guido
Lambertini Guido
32.
Mariotti Costantino
 
33.
Possumato Maurizio
Possumato Maurizio
34.
Madiai Giampiero
Madiai Giampiero
35.
Bossi Cesare
 
36.
Maddonini Giovanni
Maddonini Giovanni
37.
Valerio
Valerio
38.
Casoni Claudio
 
39.
Baldacci Marino
 
40.
Maselli Glauco
 
41.
Vangelisti Vasco
Vangelisti Vasco
42.
Stella Eliseo
 
43.
Berti Marco 'Cavallino'
 
44.
Abbandonato Sergio
 
45.
Martino Federico
 
46.
Magnoni Carlo
Magnoni Carlo
47.
Piroli Franco
Piroli Franco
48.
Ambrosone Giuseppe
 
49.
Bonaccorsi Filippo
 
50.
Biselli Pietro
 
51.
Molinari Luciano
Molinari Luciano
52.
Bravin Lucilio
Bravin Lucilio
53.
Guarino Vincenzo
 
54.
Vasta Matteo
 
55.
Leone Sergio
 
56.
Valentini Massimo
Valentini Massimo
57.
Cini Pierfranco
 
60.
Rampino Federico
 
61.
Cucchi Gabriele
 
62.
Caramatti Giuseppe
 
63.
De Cao Leandro
De Cao Leandro
64.
Campani Nino
Campani Nino
65.
Gargano Alessandro
Gargano Alessandro
66.
Sbrolla Armando
 
67.
Pizzi Claudio
 
68.
Corolli Eros
 
69.
Orsi Maurizio
Orsi Maurizio
70.
Tuzii Enrico
 
71.
Bisulli Giulio
Bisulli Giulio
72.
Arturo Alessandro
 
73.
Botto Dario
 
74.
Ravaioli Carlo
 
75.
Giovanardi G. Carlo
 
76.
Papperini William
Papperini William
77.
Lelli Walter
Lelli Walter
78.
Uberti Sandro
Uberti Sandro
79.
Scarinzi Angelo
 
80.
Spetrillo Giuseppe 'Del Biondo'
 
81.
Fusar Bassini G. Pietro
 
82.
Lissidini Giambattista
Lissidini Giambattista
83.
Padovan G. Franco
 
84.
Stradivarius
 
85.
Pasqua Walter
 
86.
Guarneri Giambattista
 
87.
Valvassori Vittorio
 

ITALY

1.
TOBY
 
2.
Berruto Franco
 
3.
Romano Raffaele
 
4.
Caramatti Giuseppe
 
5.
Orlandi Roberto
 
6.
Drovandi Rinaldo
 
7.
Nardelli Massimo
 
8.
Ripani Bruno
 
9.
Magnoni Carlo
 
10.
Goi Gigi
 
11.
Pezzella Rosario
 
12.
Vasta Matteo
 
14.
Grossi G.Franco
 
15.
Chiorazzo Nicola
 
16.
Bertolini Mario
 
18.
Molinari Luciano
 
19.
Campani Nino
 
20.
Biselli Pietro
 
21.
Cocchi Sergio
 
22.
Aquilini P.Luigi
 
23.
Fregnan Roberto
 
24.
Schermi Ottavio
 
25.
CHARLIE
 
26.
Bisulli Giulio
 
28.
Valentini Massimo
 
29.
Mura Mauro
 
30.
JERRY
 
31.
Valvassori Vittorio
 
32.
Moroni Adriano
 
33.
Madiai G.Piero
 
34.
Calamai Luigi
 
35.
BARONIO
 
36.
Righi Renato
 
37.
Capponi Paolo
 
38.
Gatta Gabriele
 
39.
Demetrio Martino
 
40.
Piroli Franco
 
42.
Nicodemi Guido
 
43.
Mittiga Gabriele
 
44.
Abbandonato Sergio
 
45.
Sassi Lorenzo
 
46.
De Cao Leandro
 
48.
Pecori Andrea
 
50.
Pasqua Walter
 
51.
Tamburini Miro
 
52.
De Sisti G.Franco
 
53.
Spoldi Dario
 
54.
Mariolini G.Franco
 
55.
Leone Sergio
 
56.
Londi Alessandro
 
71.
Notaro Giovanni
 

ITALY

1.
TOBY
 
2.
Pluderi Gianni
 
3.
Valvassori Vittorio
 
4.
JERRY
 
5.
GIORGIO
 
6.
Drovandi Rinaldo
 
7.
Amati Riccardo
 
8.
Guarino Vincenzo
 
9.
Antogniazza Roberto
 
10.
Cavalli Maurizio
 
11.
Pezzella Rosario
 
12.
Leone Sergio
 
13.
Moroni Adriano
 
14.
Berruto Franco
 
15.
Cambiaghi Anna
 
16.
Pelachin Leone
 
17.
Orlandi Roberto
 
18.
Campani Nino
 
19.
Mantovani Mario
 
20.
Mariolini Gianfranco
 
21.
Goi Gigi
 
22.
Ravani Luigi
 
23.
Bagnoli Umberto
 
24.
Schermi Ottavio
 
25.
Pasqua Walter
 
26.
Grossi Gianfranco
 
27.
Vasta Matteo
 
28.
Aquilini Pierluigi
 
29.
Romano Raffaele
 
30.
Sardo Marco
 
31.
Spoldi Dario
 
32.
Ambrosone Giuseppe
 
33.
Molinari Luciano
 
34.
Calamai Luigi
 
35.
Nardelli Massimo
 
36.
Biselli Pietro
 
37.
Peris Vittorio
 
38.
Rizzo Angelo
 
39.
Fogliatti
 
40.
Amadori Fabio
 
41.
Caramatti Giuseppe
 
42.
Fassi Franco
 
43.
Concessionario Palombo
 
44.
Madiai Giampiero
 
45.
Fabbri
 
46.
Piroli Franco
 
47.
Martino Demetrio
 
48.
Maggi Enrico
 
50.
Zeindler Eugenio
 
51.
Giuliani Ivano
 
52.
De Sisti G.Franco
 
53.
Corsaro
 
71.
Concessionario Palombo
 

ITALY

1.
TOBY
 
2.
JERRY
 
3.
Grossi Gianfranco
 
4.
Caramatti Giuseppe
 
5.
Colombelli Silvio
 
6.
Drovandi Rinaldo
 
7.
Guarino Vincenzo
 
8.
Orlandi Roberto
 
9.
MENES
 
10.
INDIOS
 
11.
Campani Nino
 
12.
Spoldi Dario
 
13.
Forini Franco
 
14.
Berruto Franco
 
15.
Calabria Antonio
 
16.
CHICO
 
17.
Gibben Stefano
 
18.
Riganti Cornelio
 
19.
Pelachin Leone
 
20.
D'Angelo Salvatore
 
21.
Mantovani Marino
 
22.
La Pietra Paolo
 
23.
Salvati Federico
 
24.
Schermi Ottavio
 
25.
Chiorazzo Nicola
 
26.
Agliotta Filippo
 
27.
Sigala Massimo
 
28.
Talarico Giuseppe
 
29.
Giuliani Ivano
 
30.
Martino Demetrio
 
31.
BARBARA
 
32.
Mariolini Gianfranco
 
33.
Pluderi Giovanni
 
34.
Brandoni Goffredo
 
35.
CAMALEO
 
36.
Vasta Matteo
 
37.
Valvassori Vittorio
 
38.
Ambrosone Giuseppe
 
39.
Fogliatti Gualtiero
 
40.
Cazzaro Emilio Giulio
 
41.
Croce Renato
 
42.
De Antoni Massimo
 
43.
Arena Lorenzo
 
44.
Madiai Giampiero
 
45.
Bergomi Mario
 
46.
Pasqua Walter
 
48.
Bernero Vittorio
 
50.
Romano Raffaele
 
51.
Nocchi Marzio
 
59.
Bertolini Mario
 
69.
Sbrolla Armando
 

ITALY

1.
Romano Raffaele
 
2.
Sigala Massimo
 
3.
Prati Giglio
 
4.
Caramatti Giuseppe
 
5.
JERRY
 
6.
Forini Franco
 
7.
MENES
 
8.
Bernero Vittorio
 
9.
Pelachin Leone
 
10.
Grossi Gianfranco
 
11.
Campani Nino
 
12.
Spoldi Dario
 
13.
Salvati Federico
 
14.
Morelli Alberto
 
15.
Cocchi Sergio
 
16.
Galia Bruno
 
18.
Berruto Franco
 
19.
Cazzaro Emilio Giulio
 
20.
Brandoni Goffredo
 
21.
INDIOS
 
22.
Nocchi Marzio
 
23.
Fogliatti Gualtiero
 
24.
Prosperi Franco
 
25.
Groppo Giuseppe
 
26.
Sangiuolo Raffaele
 
27.
Cavone Giuliano
 
28.
Bertolini Mario
 
29.
Giuliani Ivano
 
30.
Carignano Sergio
 
31.
Bagnoli Umberto
 
32.
Pluderi Giovanni
 
33.
TOBY
 
34.
Valvassori Vittorio
 
35.
CAMALEO
 
36.
Ambrosone Giuseppe
 
37.
Manfredini Aldo
 
38.
Nardelli Massimo
 
39.
Madiai Gianpiero
 
40.
Cittadini Irmerio
 
41.
Croce Renato
 
42.
De Antoni Massimo
 
43.
Ridolfi Franco
 
44.
Molinari Luciano
 
45.
Veronesi Massimo
 
46.
Colombelli Silvio
 
47.
Schermi Ottavio
 
48.
Ghislotti Duilio
 
50.
GIBI
 
51.
Martino Demetrio
 
52.
Guarino Vincenzo
 
53.
Drovandi Rinaldo
 
54.
Luppi Pietro
 
55.
Ravani Luigi
 
56.
Riccardi Maurizio
 
57.
Invernizzi Luciano
 
58.
Riganti Cornelio
 
59.
Paparusso Giuseppe
 
61.
Cesarini William
 
62.
Valentini Massimo
 
63.
Gagliani Tiepolo
 
64.
Colaprete Riccardo
 

EUROPEAN

1.
Wendlinger Junior Karl (A)
 
2.
Meier Hans (A)
 
3.
Pacher Georg (A)
 
4.
Borka Alfred (A)
 
5.
Fieg Otto (A)
 
6.
Maitz Senior Franz (A)
 
7.
Maitz Junior Franz (A)
 
8.
Schenzel Herbert (A)
 
9.
Berger Karl (A)
 
11.
Lemetayer Michel (F)
 
12.
Gourserol Roland (F)
 
13.
Balas Bertrand (F)
 
14.
Dumont Jean Claude (F)
 
15.
Delafosse Gilles (F)
 
16.
Ouari Guy (F)
 
18.
Fousse Jean Pierre (F)
 
19.
Duffing Jacques (F)
 
21.
Amthor Dirk (D)
 
22.
Faber Rold (D)
 
23.
Fleissner Michael (D)
 
24.
Gorzawski Harald (D)
 
25.
Guidi Vincenzo (D)
 
26.
Hartner Peter Heinz (D)
 
27.
Hartl Gunther (D)
 
28.
Kuppi Dieter (D)
 
29.
Laner Peter (D)
 
31.
Berto Edoardo (I)
 
32.
Spoldi Dario (I)
 
33.
Ravani Luigi (I)
 
34.
TOBY (I)
 
35.
Drovandi Rinaldo (I)
 
36.
Pelachin Leone (I)
 
37.
MENES (I)
 
38.
Campani Nino (I)
 
39.
Prati Giglio (I)
 
41.
Sigala Massimo (I)
 
42.
Naddeo Giancarlo (I)
 
43.
Bertolini Mario (I)
 
44.
Calamai Luigi (I)
 
45.
Gunnella Marcello (I)
 
46.
Zita Alberto (I)
 
47.
Prosperi Franco (I)
 
48.
Croce Renato (I)
 
49.
Colombelli Silvio (I)
 
51.
Martino Demetrio (I)
 
52.
De Antoni Massimo (I)
 
53.
Galia Bruno (I)
 
54.
Caramatti Giuseppe (I)
 
55.
Nardelli Massimo (I)
 
56.
Madiai Giampiero (I)
 
57.
Cocchi Sergio (I)
 
58.
Cesarini William (I)
 
59.
Cittadini Irmerio (I)
 
61.
Fink Hans (A)
 
62.
Glatz Franz (A)
 
63.
Weitgasser Eberhard (A)
 
64.
Berger Gerhard (A)
 
65.
Enthammer Georg (A)
 
66.
Schabreiter Fredrich (A)
 
67.
Coubes Dominique (F)
 
68.
Sagne Gilles (F)
 
69.
Vonthron Gerard (F)
 
81.
Geudin Marc (F)
 
82.
Pierre Door Jean (F)
 
83.
Panico Carmine (D)
 
84.
Rausch Peter (D)
 
85.
Recker Jorg (D)
 
86.
Schulze Harry (D)
 
87.
Stadelmann Burkhard (D)
 
88.
Stoher Peter (D)
 
89.
Stork Harald (D)
 
91.
Stumpf Rudiger (D)
 
92.
Thelen Paul (D)
 
93.
Tubbesing Heinz (D)
 
94.
Weber Georg (D)
 
95.
Widmann Michael (D)
 
96.
Zerha Jurgen (D)
 
97.
Lingmann Herbert (D)
 
98.
Morelli Alberto (I)
 
99.
Rodriguez Zapico Emilio (E)
 
101.
Bosco Giuseppe (I)
 
102.
Berruto Franco (I)
 
103.
Fogliatti Gualtiero (I)
 
104.
Boldrini Adriano (I)
 
105.
Valentini Massimo (I)
 
106.
Cavone Giuliano (I)
 
107.
Romano Raffaele (I)
 
108.
Riganti Cornelio (I)
 

EUROPEAN

1.
Calamai Luigi (I)
 
2.
Bertolini Mario (I)
 
3.
Croce Renato (I)
 
4.
Ghislotti Duilio (I)
 
5.
Pelachin Leone (I)
 
6.
Lorenzi Modesto (I)
 
7.
Berto Edoardo (I)
 
8.
Prosperi Franco (I)
 
9.
Simoni Mario (I)
 
11.
Campani Nini (I)
 
12.
Prati Giglio (I)
 
13.
Valentini Massimo (I)
 
14.
Berruto Franco (I)
 
15.
Cavone Giuliano (I)
 
16.
Volski Marius (R)
 
17.
Cesareo Pasquale (I)
 
18.
Spinelli Marsilio (I)
 
19.
Santucci Enzo (I)
 
21.
Naddeo Giancarlo (I)
 
22.
Speranza Stefano (I)
 
23.
Riganti Cornelio (I)
 
24.
Aldrighetti Antonio (I)
 
25.
Fenaroli Franco (I)
 
26.
Bigazzi Aldo (I)
 
27.
Zita Alberto (I)
 
28.
Sigolotto Romeo (I)
 
29.
Rizza Alessandro (I)
 
31.
Mattozza Richard (B)
 
32.
Fuhrer Christian (CH)
 
33.
Kesser Richard Karl (CH)
 
34.
Bigliazzi Giancarlo (I)
 
35.
Villamil Luis P. (E)
 
36.
Reyes Joaquin A. (E)
 
37.
Zapico Emilio R. (E)
 
38.
Soucek Dieter (E)
 
39.
Sala Luis P. (E)
 
41.
Weber Georg (D)
 
42.
Fleissner Michael (D)
 
43.
Guidi Vincenzo (I)
 
44.
Widmann Michael (D)
 
45.
Amthor Dirk (D)
 
46.
Kuppi Dieter (D)
 
47.
Recker Jorg (D)
 
48.
Hartl Gunther (D)
 
49.
Schoofs Rainer (D)
 
51.
Storck Harald (D)
 
52.
Lindeken Rainer (D)
 
53.
Pohl Edgar (D)
 
54.
Odermatt Willi (D)
 
55.
Matiz Jun. Franz (A)
 
56.
Meier Hans (A)
 
57.
Enthammer Georg (A)
 
58.
Wendlinger Karl (A)
 
59.
Lanzetti Renato (I)
 
61.
Gourserol Roland (F)
 
62.
Lemetayer Michel (F)
 
63.
Delafosse Gilles (F)
 
64.
Duffing Jacques (F)
 
65.
Bonnet Frederic (F)
 
66.
Vonthron Gerard (F)
 
67.
Fousse Jean Pierre (F)
 
68.
Fournier Christian (F)
 
69.
Belckechout Lionel (F)
 
81.
Gilbert Jacky (F)
 
82.
Motard Claude (F)
 
83.
Geudin Marc (F)
 
84.
Sagne Gilles (F)
 
85.
Baral Francis (F)
 
86.
Ouary Guy (F)
 
87.
Bou Jean Claude (F)
 
88.
Cazzaro Emilio (I)
 
89.
Cazzaro Giulio (I)
 
91.
Moretti Alviso (I)
 
92.
Cittadini Irnerio (I)
 
93.
Gradoli Mario (I)
 
94.
Coubes Dominiques (F)
 
95.
Fogliatti Gualtiero (I)
 
96.
Giuliani Ivano (I)
 
97.
VAGABONDO
 
99.
Romano Raffaele (I)
 
101.
Lodovico G. Caio (I)
 

EUROPEAN

1.
Vivarelli Piero (I)
 
2.
Bertolini Mario (I)
 
3.
Croce Renato (I)
 
4.
Bravo Giordano (I)
 
5.
Calamai Luigi (I)
 
6.
Lorenzi Modesto (I)
 
7.
Aldrighetti Antonio (I)
 
8.
Campani Nino (I)
 
9.
Bigliazzi Amerigo (I)
 
11.
Cocchi Sergio (I)
 
12.
Giuliani Ivano (I)
 
13.
Valentini Massimo (I)
 
14.
Berruto Franco (I)
 
15.
Cazzaro Emilio (I)
 
16.
Lanzetti Renato (I)
 
17.
Cesareo Pasquale (I)
 
18.
Orlandi Roberto (I)
 
19.
Mediani Davide (I)
 
21.
Debernardinis Franco (I)
 
22.
Cittadini Imerio (I)
 
23.
Riganti Cornelio (I)
 
24.
Galluzzo Luciano (I)
 
25.
Sigala Roberto (I)
 
26.
Fenaroli Franco (I)
 
27.
Zita Alberto (I)
 
28.
Nardelli Massimo (I)
 
29.
Romano Delio (I)
 
31.
Castagna Roberto (I)
 
33.
Cavone Giuliano (I)
 
35.
Villamil Luis P. (E)
 
36.
Sala Luis P. (E)
 
37.
Zapico Emilio R. (E)
 
38.
Soucek Dieter (E)
 
39.
Pareja Jesus (E)
 
41.
Fuhrer Cristian (CH)
 
42.
Kessler Karl Richard (CH)
 
43.
Kser Bruno (CH)
 
44.
Mattozza Richard (B)
 
45.
Amthor Dirk (D)
 
46.
Storck Harald (D)
 
47.
Widmann Michael (D)
 
48.
Kuppi Dieter (D)
 
49.
Recker Jeorg (D)
 
51.
Lendeken Rainer (D)
 
52.
Guidi Vincenzo (D)
 
53.
Abraham Franz (D)
 
54.
Schoofs Rainer (D)
 
55.
Pfeiffer Guenther (D)
 
56.
Hahen Helmut (D)
 
57.
Hartl Guenther (D)
 
58.
Pfeiffer Niki (D)
 
59.
Rogg Rolf (D)
 
71.
Meier Hans (A)
 
72.
Fieg Otto (A)
 
73.
Wendlinger Karl (A)
 
74.
Pacher Georg (A)
 
75.
Schenzel Herbert (A)
 
76.
Enthammer Georg (A)
 
77.
Weitgasser Eberhard (A)
 
78.
Maitz Sen. Franz (A)
 
81.
Lorange Christian (F)
 
82.
Gourserol Roland (F)
 
83.
Sagne Gilles (F)
 
84.
Delafosse Gilles (F)
 
85.
Gilbert Jacky (F)
 
86.
Bonnet Frederic (F)
 
87.
Baral Francis (F)
 
88.
Motard Claude (F)
 
89.
Geudin Marc (F)
 
91.
Gosset Paul (F)
 
92.
Dumont Jan Calude (F)
 
93.
Wettling Francois (F)
 
94.
Martin Reynald (F)
 
95.
Duffing Jacques (F)
 
96.
Bostros Cyril De (F)
 
97.
Mekkaoui Mani (F)
 
98.
Belkechout Lionel (F)
 
99.
Fousse Jean Pierre